Wyspecjalizowana produkcja systemowych ogrodzeń: Palisada Polska

Opis ogrodzeń sprzedawanych w przedsiębiorstwie Palisada Polska wskazuje, że są to użyteczne, dobrze prezentujące się i trwałe ogrodzenia. Oferta obejmuje: ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D, ogrodzenia panelowe proste 2D, ogrodzenia palisadowe P2020 i P8020, prefabrykowane ogrodzenia tynkowe, podmurówki systemowe oraz ogrodzenia betonowe pełne. Są to ogrodzenia Toruń, jakim opłaca się przyjrzeć się z bliska. Ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D wyróżnia specjalna powłoka ochronna. Nowoczesne systemy cechuje imponująca trwałość oraz estetyka wykonania.

Słupki, obejmy i panele udostępnione są w wersjach: ocynkowanej i malowanej proszkowo. Powierzchnia cynkowa pokrywana jest na dodatek farbą proszkową, co powoduje, że jest odporna na warunki atmosferyczne i skutecznie nie dopuszcza do pojawienia się rdzy. Pozostałe zalety tego typu paneli to: trwałość, uodpornienie na uszkodzenia, estetyczne wykończenia, 2 opcje osłony przeciwkorozyjnej, uproszczony montaż, duży wybór rozmiarów i wysokości, spora gama kolorów według palety RAL, jak i szerokie wyposażenie dodatkowe. Takie panele ogrodzeniowe jako ogrodzenia Bydgoszcz mogą być dobierane jako ogrodzenia w: obiektach handlowych, halach produkcyjnych i magazynowych, obiektach użyteczności publicznej, obiektach sportowych i placówkach edukacyjnych, parkach, skwerach i ogrodach, osiedlach mieszkaniowych i na posesjach prywatnych.

Na stronie można zapoznać się ze specyfikacją techniczną tych ogrodzeń oraz wyposażeniem dodatkowym. Natomiast ogrodzenia panelowe proste 2D cechują się znacznie większą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ich solidna konstrukcja pozwala stosować je tam, gdzie liczy się podwyższona osłona: na halach produkcyjnych i magazynowych, w obiektach użyteczności publicznej, na terenach wojskowych, na terenach portów lotniczych i w obiektach sportowych oraz rekreacyjnych. Wiadomości w temacie ogrodzeń i działalności firmy podane są na witrynie internetowej.