Właściwości tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST

Wytrzymałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych proponuje firma GREINPLAST. Tynki akrylowe posiadają wyjątkowe właściwości, pozwalające na uzyskanie świetnych wyników. Udostępnione tynki akrylowe można bez kłopotu nakładać. Tynk powstały na bazie innowacyjnych technologii będzie nadawać się do położenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz wielu innych.

Tynk akrylowy można nałożyć po 28 dniach od ułożenia podłoża. Dodatkowo ten typ tynku idealnie sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum 3 dniach od ich wykonania. Zaprezentowany wyrób to spójny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw została udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zaznajomić na witrynie internetowej.

Kiedy kupujący mają takie życzenie, mogą być wykonane zlecenia indywidualne pod względem wybarwienia tynku. To daje gwarancję, że niezależnie od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można oczekiwać, że ze wsparciem konkretnej firmy można to uzyskać. Tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kg. Kupujący zainteresowani jego kupnem mogą obeznać się z opisem na stronie www. Do ich dyspozycji pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu.

W przypadku jakichkolwiek zapytań można skontaktować się z działem obsługi klienta. Z uwagi na szybkość i łatwość aplikacji, tynk akrylowy stosuje się nad wyraz często. Warto zdecydować na ten konkretny wyrób, by mieć gwarancję jak najlepszej jakości. Ze względu na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki typ tynku jest zamieszczony. Oznacza to, że nowoczesny tynk cienkowarstwowy może zostać nałożony w każdych okolicznościach.