Nowatorskie nastawienie do realizacji projektów wnętrz

Rzetelne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym to domena działającej na terenie Warszawy pracowni ZEN. Jest to miejsce, w jakim warto złożyć projekt, ponieważ szybko można będzie nabrać przekonania, że pracujący tutaj architekci wnętrz bardzo dobrze znają się na własnej pracy. Nie tylko robią wszystko w zgodzie z zasadami, ale też będą kreatywni.

Specjaliści mają niemałe doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a wykonane dotychczas projekty można sprawdzić na ich stronie www. Można przykładowo zobaczyć projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z różnych branż, bądź części wspólnych apartamentów. Renomowany https://www.zen-art.eu/ ma na względzie to, żeby każdy projekt pozostawał innowacyjny.

Klient podczas pierwszej rozmowy musi precyzyjnie opowiedzieć, na czym mu zależy oraz jaka grupa docelowa będzie korzystała z jego obiektu. Na tej bazie architekci utworzą projekt spełniający wszystkie wymagania. Będzie to projekt 4D lub zaprezentowany jako wirtualny spacer 360 stopni. Technika wirtualnej rzeczywistości daje szansę na przyjrzenie się bliżej zaproponowanym rozwiązaniom i pozwoli dostrzegać wszystkie detale konkretnej inwestycji.

Tego typu koncepcja pozwoli także na wprowadzenie zmian różnego typu, by wszystko pozostawało w harmonii. Dzięki temu też architekci mogą o wiele bardziej zrozumieć, na czym będzie zależało klientom. Z oferty pracowni mogą korzystać klienci z całej Polski. ZEN ma doświadczenie w pracy na odległość, dlatego można decydować się nie tylko na wykonanie projektu, ale też na usługę wykonania elementów umeblowania na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami na terenie Polski oraz z dostawcami najwyższej jakości systemów, co daje okazję na kompletne wyposażenie domu. Elementy umeblowania będą wykonane z użyciem najlepszych materiałów wykończeniowych i będą trwałe przez długi czas.