Innowaycjne produkty i usługi – oś prosperowania marki Nestro

Nowoczesne produkty i usługi to profil działalności firmy Nestro. Wynika to z dużego poziomu wykwalifikowania pracowników, którzy są zatrudnieni w takim miejscu. W dodatku specjaliści stale sprawdzają branżę i podążają za trendami technologicznymi, ale też wymaganiami klientów. Produkty, jakie proponuje Nestro służą oszczędzaniu energii i bardzo dobrze wpływają na środowisko naturalne. Sprawne urządzenia filtracyjne doskonale sprawdzą się w licznych branżach.

Zaprezentowana marka zasłynęła z tego, że jako pierwsza wprowadziła do branży wentylatory podciśnieniowe zamiast nadciśnieniowych. Są one wyjątkowo efektywne, a ich konstrukcja jest lżejsza i trwała. Technika podciśnieniowa zdobywa przede wszystkim uznanie w branży meblowej oraz drzewnej. Poza technologią filtracyjną wpływa na to magazynowanie w silosach, z zastosowaniem systemów wygarniania i spalania materiału poprodukcyjnego w kotłach Nestro. Systemy te bardzo dobrze sprawdzą się w nawet bardzo uciążliwych okolicznościach pracy. Działają niezawodnie i nie domagają się częstej konserwacji.

Nic dziwnego, że maszyny zaprezentowanej marki znane są na całym świecie. Poza wykonaniem maszyny dla potrzeb konkretnego zakładu pracy, eksperci zajmują się również jego wdrożeniem oraz szkoleniem pracowników. Elastyczne technologie Nestro mogą być przystosowane do różnych warunków pracy. Portfolio firmy można sprawdzić na stronie www.

Firma wykonała do tej pory wiele usług z obrębu odpylania, transportu i oddzielenia wiór, pyłów i innych materiałów lżejszych, jak też powietrza i gazów w fabrykach które zajmują się obrabianiem papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzyw sztucznych, śmieci oraz paliw stałych. Produkty rozdzielone są na kategorie: instalacje odpylające, technika odpylania i odwiórowywania, technika recyklingu, technika obróbki powierzchni, technika spalania zrębek i wiór, technika sterowania i wizualizacji. Oferta podzielona jest pod względem branż mogących skorzystać z poszczególnych produktów.