Apartament przeznaczony dla osób, które chcą odpoczywać od wakacyjnych tłumów

Mechelinki to apartament stworzony dla osób, które chciałyby odpocząć od wakacyjnych tłumów. Klimatyczne oraz kompletnie wyposażone mieszkanie spełnia oczekiwania dużej liczby osób. Każdy z gości może w tym miejscu przyszykować sobie dania, pić kawę, zobaczyć film albo przygotować przyjemną kąpiel. Komfortowe łóżka pozwalają wypoczywać po całym dniu zwiedzania.

I kiedy ktoś chce w tym miejscu przyjechać w podróż służbową to także może skorzystać z takiej możliwości. Może tutaj spokojnie pracować, a wieczorami spacerować po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w zaledwie cztery minuty. Wszystkie ułatwienia oraz nowoczesne wyposażenie sprawią, że urlop w takim miejscu goście będą wspominać bardzo dobrze. Można będzie doskonale wypoczywać nad Morzem Bałtyckim. Mechelinki to mała miejscowość zlokalizowana w pobliżu Rewy oraz Gdyni.

Z tego względu to świetna propozycja dla osób, które nie lubią spędzać czasu wolnego w dużych kurortach. Gustownie zaaranżowane mieszkanie będzie idealną alternatywą dla dużego obiektu hotelowego. Kompleksowo wyposażone mieszkanie pozwoli komuś wypoczywać w taki sposób jak preferuje najbardziej: w apartamencie można będzie spędzać mniej lub więcej czasu, w zależności od wybranego stylu odpoczywania.

Kiedy natomiast aura nie będzie sprzyjająca, to można spędzić wolne chwile na dużym tarasie. W celu zarezerwowania pobytu, należy kontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy wynajmującej apartament to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciel MARIO COMPANY ma jeszcze apartament w Gdyni, zarządzany na tak samo wysokim poziomie.

Dlatego opłaca się mu ufać i decydować się na pobyt w luksusowym i kameralnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczone jest dla ośmiu osób. Metraż mieszkania wynosi sto osiem m2.